2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego ubezpieczenia Starostwa Powiatowego w Kutnie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Kutnowskiego
Beschreibung: Usługa kompleksowego ubezpieczenia Starostwa Powiatowego w Kutnie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Kutnowskiego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1/usł./2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część 1 Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i mienia Zamawiającego w zakresie: a) Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Ubezpieczającego, b) Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, c) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, d) Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od uszkodzeń od wszystkich ryzyk W okresie: 24 miesięcy w terminie: od 01.06.2026 r. do 31.05.2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1/usł./2026część1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część 2 Ubezpieczenie komunikacyjne a) Ubezpieczenie OC b) Ubezpieczenie AC/KR c) Ubezpieczenie NNW d) Ubezpieczenie assistance Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1/usł./2026część2