2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inburgeringstaaltrajecten B1-route & Z-route
Beschreibung: Inburgeringstaaltrajecten voor de leerroutes B1 en Zelfredzaamheidsroute in het kader van de Wet Inburgering per 1-1- 2022 Euro 7.600.000,00 voor de B1-route (Perceel 1) Euro 3.200.000,00 voor de Z-route (Perceel 2)
Interne Kennung: SOW-SD-2026-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Inburgeringstaaltraject B1-Route
Beschreibung: De route met als doel dat mensen na uiterlijk drie jaar de examenonderdelen lezen, schrijven, luisteren en spreken met goed gevolg hebben behaald op taalniveau B1 (en indien mogelijk op een hoger niveau). De geraamde waarde bedraagt € 7.600.000 voor de maximale looptijd inclusief verlengingsopties (maximaal vier jaar) exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 14 augustus 2026 en heeft een vaste initiële periode van 2 (twee) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Inburgeringstaaltraject Z-Route
Beschreibung: Een intensief traject met activiteiten die aansluiten bij de persoonlijke capaciteiten van de Deelnemer waarbij wordt gestreefd naar kennis van de Nederlandse taal op een zo hoog mogelijk niveau, Zelfredzaamheid in de samenleving, activering en participatie, bedoeld voor mensen voor wie de onderwijs- of B1-route buiten bereik ligt. De geraamde waarde bedraagt € 3.200.000 voor de maximale looptijd inclusief verlengingsopties (maximaal vier jaar).
Interne Kennung: 2