2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace – výstavba MŠ, modernizace, zkapacitnění a přestavba ZŠ, Mirošovice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v projektových činnostech (dále jen „projektová činnost“) vztahujících se k projektu s názvem „Výstavba MŠ Mirošovice, modernizace, zkapacitnění a přestavba ZŠ Mirošovice, rozšíření školního areálu“ na pozemcích parc. č. 698/16, 932, 698/15, 825, 698/45, 698/25, k.ú. Mirošovice u Říčan [695475] (dále jen „Projekt“ a/nebo „Stavba“) navazující na architektonickou studii s názvem „Výstavba MŠ Mirošovice, modernizace, zkapacitnění a přestavba ZŠ Mirošovice, rozšíření školního areálu, Objemová ideová studie“ (dále jen „Architektonická studie“) zpracovanou společností ATELIER 6, s.r.o., sídlem Rokycanova 30, 130 00 Praha 3, IČO: 26163535. Projektová činnost je požadována v následujícím rozsahu: Část A • vyhotovení stavebního 3D modelu stávajících zachovávaných budov dle objednatelem předaného podkladu geodetického 3D zaměření a 2D výkresů stávajícího stavu; • zpracování dokumentace pro povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ k projednání s DOSS a SIS vč. vyhotovení vybraných 3D modelů; • zpracování dokumentace pro povolení stavebních úprav stávajících komunikací k projednání s DOSS a SIS; • vyhotovení průkazu energetické náročnosti budovy (PENB). část B • zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a správců sítí k dokumentaci pro povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ, doplnění dokumentace pro povolení stavby o podmínky DOSS a SIS a podání elektronické žádosti o povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ; • zajištění vyjádření a stanovisek DOSS a správců sítí k dokumentaci pro povolení stavebních úprav stávajících komunikací, doplnění dokumentace pro povolení stavby o podmínky DOSS a SIS a podání elektronické žádosti o povolení stavebních úprav stávajících komunikací. část C: • zajištění pravomocného povolení stavebních úprav stávajícího objektu ZŠ, přístavby jídelny a nové MŠ; • zajištění pravomocného povolení stavebních úprav stávajících komunikací. Projektová dokumentace bude zpracována v souladu se stavebním zákonem, vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění (dále jen „vyhláška o dokumentaci staveb“) a dalšími relevantními právními předpisy. Součástí odevzdané dokumentace budou (nad rámec obsahu vymezeného přílohou č. 1 vyhlášky o dokumentaci staveb) i tzv. profesní části projektové dokumentace (zdravotně-technické instalace, plynové instalace, vytápění, chlazení a vzduchotechnika, silnoproud a elektronické komunikace). Zhotovitel vypracuje a podá žádost o povolení záměru dle stavebního zákona k získání závazného stanoviska či veřejnoprávního povolení k provedení objednatelem zamýšlené stavby. V tomto řízení bude zhotovitel vystupovat jako zástupce objednatele, a to až do doby vydání pravomocného rozhodnutí stavebního úřadu. Pro zastupování objednatele vyhotoví zhotovitel bezodkladně potřebnou plnou moc a po dobu vedení řízení bude objednatel zhotoviteli na jeho žádost poskytovat potřebnou součinnost. Součástí předmětu plnění jsou i práce blíže nespecifikované, které jsou však nezbytné k řádnému provedení díla dle této smlouvy či jsou dle pravidel profese obvyklé, a o kterých vzhledem ke své kvalifikaci a zkušenostem a povinnosti postupovat s odbornou péčí zhotovitel měl nebo mohl vědět. Předmětem plnění není řešení majetkoprávních vztahů, vypořádání vlastnických či užívacích práv, jednání s či zajištění souhlasu vlastníků sousedních pozemků nebo staveb, souhlasů se zřízením věcných břemen, služebnosti apod. Objednatel se zavazuje zajistit veškeré majetkoprávní záležitosti potřebné pro realizaci stavby, vč. případného doložení práv k pozemkům či dalších souhlasů, které mohou být stavebním úřadem nebo jiným orgánem požadovány v rámci povolovacího řízení. Jako podklad pro zpracování díla je zhotoviteli poskytnuta Architektonická studie, která je přílohou této ZD. Dalším podkladem pro zpracování díla jsou výsledky následujících průzkumů, které nechal zadavatel zpracovat v předstihu a které budou zhotoviteli předány nejpozději 2 týdny od podpisu SoD (případně při podpisu SoD, budou-li dokončeny): • Inženýrsko-geologický a hydrogeologický průzkum vč. nálevových zkoušek; • Radonový průzkum; • Korozní průzkum (bludné proudy); • Průzkumná rešerše podloží a posouzení vhodnosti lokality pro vrty tepelného čerpadla; • Dendrologický průzkum; • Stavebně technický průzkum všech stavbou dotčených stávajících budov vč. průzkumu jejich založení; • Průzkum výskytu azbestu a jiných nebezpečných látek ve všech stavbou dotčených stávajících budovách; • Zaměření a průzkum stávajících inženýrských sítí v řešeném území - trasy, napojení a kapacity, vč. veškerých přípojek inženýrských sítí ke stavbou dotčeným objektům.
Interne Kennung: 20260323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001