See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige open overeenkomst (36 maanden vanaf sluiting van de opdracht) tegen prijslijst voor de levering van hemden en pulls behorende tot de imagokledij van het personeel van Defensie.
Beschreibung: Meerjarige open overeenkomst (36 maanden vanaf sluiting van de opdracht) tegen prijslijst voor de levering van hemden en pulls behorende tot de imagokledij van het personeel van Defensie. De opdracht is onderverdeeld in 2 percelen: PERCEEL 1: Aankoop van hemden in serieconfectie en op maat PERCEEL 2: Aankoop van pulls
Interne Kennung: MRMP-S/AT Nr 24ST425
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18300000 Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-S/AT Nr 24ST425 - 1
Beschreibung: PERCEEL 1: Aankoop van hemden in serieconfectie en op maat
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: MRMP-S/AT Nr 24ST425 - 2
Beschreibung: PERCEEL 2: Aankoop van pulls
Interne Kennung: 2