2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie wielobranżowej kompletnej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn.: „ MEDBASE SILESIA - Strategiczny filar bezpieczeństwa zdrowia psychicznego. Rozbudowa i modernizacja Centrum Zdrowia Psychicznego /MentalHealthCenter/ w Chorzowie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia inwestycyjnego pn „MedBase Silesia” Strategiczny filar bezpieczeństwa zdrowia psychicznego. Rozbudowa i modernizacja Centrum Zdrowia Psychicznego /Mental Health Center/ w Chorzowie”. Przedmiotowa usługa polega w szczególności na opracowaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z opracowaniem specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów robót, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r. poz. 2454)] i kosztorysów inwestorskich [zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. z 2021 r. poz. 2458], wraz z uzyskaniem w imieniu i na rzecz Zamawiającego wszelkich decyzji administracyjnych oraz zgód niezbędnych do rozpoczęcia i zrealizowania robót budowlanych, w ramach zadania pn.„MEDBASE SILESIA - Strategiczny filar bezpieczeństwa zdrowia psychicznego. Rozbudowa i modernizacja Centrum Zdrowia Psychicznego / MentalHealthCenter/ w Chorzowie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: PN/252/DP/9/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001