2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění technologické a aplikační podpory provozu ICT infrastruktury úřadu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb převzetí spočívajících zejména v převzetí služeb od stávajícího poskytovatele, který poskytuje zadavateli služby podpory a provozu infrastruktury zadavatele, a to na základě plánu převzetí vypracovaného dodavatelem v rámci nabídky. Na základě podmínek stanovených v Příloze č. 5 zadávací dokumentace „Závazný návrh Rámcové dohody“ (dále také „Rámcová dohoda“) bude dále docházet k uzavírání dílčích smluv („Dílčí smlouva“), na jejichž základě bude vybraný dodavatel povinen prostřednictvím členů realizačního týmu na svůj náklad a nebezpečí poskytovat zadavateli služby spočívající v: i) poskytování technologické a aplikační podpory provozu infrastruktury a uživatelské podpory zadavatele za podmínek dle jednotlivých katalogových listů uvedených v Příloze č. 1 Rámcové dohody (dále jen „Katalogové listy“), a to zejména (nikoli však výlučně) v těchto oblastech: a. konsolidace a správa HW a SW infrastruktury; b. podpora serverové, bezpečnostní, dohledové, úložné, virtualizační, zálohovací a síťové infrastruktury; c. systémová podpora a správa a management konfigurací; d. adresářové systémy; e. podpora koncových uživatelů a koncových zařízení; f. monitorovací a dohledové služby bezpečnostní infrastruktury, g. maintenance a prodloužení záruk na HW a SW (dále též jen jako „Služby dle Katalogových listů“); ii) poskytování dalších služeb prostřednictvím členů realizačního týmu dodavatele dle požadavků zadavatele po celou dobu účinnosti Rámcové dohody (dále jen „Služby specialistů“) nad rámec Služeb dle Katalogových listů; a iii) případném poskytnutí služeb exitu spojených se závěrečným ukončením poskytování Služeb podle Rámcové dohody a spočívajících v přípravě a předání infrastruktury zadavatele novému poskytovateli na konci smluvního vztahu podle pokynů zadavatele, které zahrnují zejména: poskytnutí potřebné součinnosti podle pokynů zadavatele novému poskytovateli, předání veškeré dokumentace a potřebných informací, řádné předání všech potřebných dat včetně dat doplňkových, vypracování exitového plánu v dostatečném předstihu a poskytnutí nezbytné součinnosti k jeho realizaci (dále jen „Služby exitu“), (dále společně Služby převzetí, Služby dle Katalogových listů, Služby specialistů a Služby exitu též jako „Služby“ či jednotlivě jen jako „Služba“). Služby budou poskytovány v rozsahu a způsobem popsaným v Rámcové dohodě a dále v Příloze č. 1 této Rámcové dohody (dále také „Technická specifikace“), a to včetně průřezových požadavků. Rozsah a obsah Služeb je uveden formou požadavků a příslušných katalogových listů (dále jen „Katalogový list“) v Technické specifikaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72100000 Hardwareberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72700000 Computernetze, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72320000 Datenbankdienste, 72266000 Software-Beratung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zajištění technologické a aplikační podpory provozu ICT infrastruktury úřadu (souhrn 1 čtvrtletí 2026) - TOTAL SERVICE a.s.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72700000 Computernetze, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72266000 Software-Beratung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72320000 Datenbankdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 19 ZD.