2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP ENERGII ELETRYCZNEJ Z UWZGLĘDNIENIEM PUNKTÓW POBORU ENERGII ELEKTRYCZNEJ Z INSTALACJAMI OZE NA POTRZEBY STAROPOLSKIEJ GRUPY ZAKUPOWEJ
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2028 r. wynosi 45 569 301 kWh.
Interne Kennung: ZP.272.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.07.2026 r. do 31.12.2028 r. wynosi 45 569 301 kWh