See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: De scope van de opdracht omvat de levering van arbodienstverlening. De opdracht is opgedeeld in twee percelen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: De doelgroep/medewerkers (circa 8.000) onder dit perceel kenmerkt zich door relatief veel buitendienstpersoneel met een regulier dienstverband.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: De doelgroep/medewerkers (circa 12.000) onder dit perceel omvat hoofdzakelijk kantoorpersoneel met een regulier dienstverband.