2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa naprawy pojazdów 32WOG oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu z Garnizonu: Zamość, Lublin, Chełm, Hrubieszów wykonywana w warsztatach Wykonawcy w zakresie dwóch części: Część nr 1- usługa naprawy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500kg, Część nr 2 - usługa naprawy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500kg. Nr sprawy ZP/PN/19/2026
Beschreibung: SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA W zakresie części nr 1, 2: KOD CPV: 50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1- usługa naprawy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500kg
Beschreibung: W zakresie części nr 1: KOD CPV: 50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w zakresie części nr 1 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ Wymagania Zamawiającego w stosunku do zatrudnienia pracowników na umowę o pracę. 1. Wykonawca lub Podwykonawca (w przypadku realizacji zamówienia przy udziale Podwykonawców) jest zobowiązany zatrudnić na podstawie umowy o pracę określonej w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465 t.j.) pracowników, którzy w okresie realizacji Umowy będą wykonywać czynności związane z naprawą pojazdów. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego dotyczące prawa opcji oraz wznowienia 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Pzp), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego (termin podstawowy oraz wznowienia) określonego w § 5 ust. 1, 4, 7 wzoru umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, w ramach limitu finansowego określonego w § 5 ust. 2, 5, 8 nie więcej jednak niż do 200% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 1 i 2 w okresie trwania umowy. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy informację o uruchomieniu prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części.
Interne Kennung: ZP/PN/19/1/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Pzp), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego (termin podstawowy oraz wznowienia) określonego w § 5 ust. 1, 4, 7 wzoru umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, w ramach limitu finansowego określonego w § 5 ust. 2, 5, 8 nie więcej jednak niż do 200% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 1 i 2 w okresie trwania umowy. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy informację o uruchomieniu prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 3. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 4. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, 5. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych napraw. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie udzielenia przez Zamawiającego realizacji dostaw objętych prawem opcji. 7. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 -usługa naprawy pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3500kg.
Beschreibung: W zakresie części nr 2: KOD CPV: 50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA w zakresie części nr 2 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ Wymagania Zamawiającego w stosunku do zatrudnienia pracowników na umowę o pracę. 1. Wykonawca lub Podwykonawca (w przypadku realizacji zamówienia przy udziale Podwykonawców) jest zobowiązany zatrudnić na podstawie umowy o pracę określonej w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465 t.j.) pracowników, którzy w okresie realizacji Umowy będą wykonywać czynności związane z naprawą pojazdów. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego dotyczące prawa opcji oraz wznowienia 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Pzp), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego (termin podstawowy oraz wznowienia) określonego w § 5 ust. 1, 4, 7 wzoru umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, w ramach limitu finansowego określonego w § 5 ust. 2, 5, 8 nie więcej jednak niż do 200% łącznej wartości zamówienia podstawowego dla części 1 i 2 w okresie trwania umowy. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy informację o uruchomieniu prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy
Interne Kennung: ZP/PN/19/2/2026