281908-2026 - Ergebnis
Polen – Fernheizungsleitungen – Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej pn. Dostawa fabrycznie nowych elementów preizolowanych z rur pojedynczych i podwójnych stalowych czarnych w HDPE do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania - 2 części.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej pn. Dostawa fabrycznie nowych elementów preizolowanych z rur pojedynczych i podwójnych stalowych czarnych w HDPE do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania - 2 części.
BeschreibungDostawa fabrycznie nowych elementów preizolowanych z rur pojedynczych i podwójnych stalowych czarnych w HDPE do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania - 2 części. Część 1: Dostawa fabrycznie nowych zespołów rurowych i kształtek preizolowanych z rur stalowych czarnych pojedynczych w izolacji cieplnej z poliuretanu i płaszczu osłonowym z polietylenu do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania. Część 2: Dostawa fabrycznie nowych zespołów rurowych i kształtek preizolowanych z rur stalowych czarnych podwójnych w izolacji cieplnej z poliuretanu i płaszczu osłonowym z polietylenu do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania.
Vorherige Bekanntmachung843763-2025
Interne KennungNZ11.35.373/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163120 Fernheizungsleitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa fabrycznie nowych zespołów rurowych i kształtek preizolowanych z rur stalowych czarnych pojedynczych w izolacji cieplnej z poliuretanu i płaszczu osłonowym z polietylenu do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Formularz cenowy (wzór) – Załącznik Nr 1a do SWZ (Dokumenty zamówienia) oraz Załączniku Nr 3 do SWZ pn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Dokumenty zamówienia).
Interne KennungCzęść 1: Dostawa fabrycznie nowych zespołów rurowych i kształtek preizolowanych z rur stalowych czarnych pojedynczych w izolacji cieplnej z poliuretanu i płaszczu osłonowym z polietylenu do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelDostawa fabrycznie nowych zespołów rurowych i kształtek preizolowanych z rur stalowych czarnych podwójnych w izolacji cieplnej z poliuretanu i płaszczu osłonowym z polietylenu do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Formularz cenowy (wzór) – Załącznik Nr 1b do SWZ (Dokumenty zamówienia) oraz Załączniku Nr 3 do SWZ pn. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Dokumenty zamówienia).
Interne KennungCzęść 2: Dostawa fabrycznie nowych zespołów rurowych i kształtek preizolowanych z rur stalowych czarnych podwójnych w izolacji cieplnej z poliuretanu i płaszczu osłonowym z polietylenu do budowy sieci ciepłowniczych wysokoparametrowych oraz zewnętrznych instalacji odbiorczych centralnego ogrzewania.