See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odstraňování a oklešťování stromoví podél DS (Průseky) III
Beschreibung: Jedná se o zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník provádět v ochranných pásmech distribučního zařízení provozovaného společností EG.D, a.s., Brno Černá Pole, Lidická 1873, 602 00 odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy a současně likvidaci veškerých odpadů vzniklých touto činností, zejména odstranění klestu, dřevní hmoty a jiných zbytků po těžbě a rovněž veškeré administrativní a ostatní nezbytné činnosti vykonávané Zhotovitelem v souvislosti s prováděním Kácení a oklešťování, definované Smlouvou.
Vorherige Bekanntmachung: 22110-2020
Interne Kennung: Průseky EE III - Odstraňování a oklešťování stromoví a jiných porostů podél DS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Otrokovice A
Interne Kennung: Otrokovice A
Los: LOT-0004
Titel: Otrokovice B
Interne Kennung: Otrokovice B
Los: LOT-0003
Titel: Nové Město na Moravě A
Interne Kennung: Nové Město na Moravě A
Los: LOT-0001
Titel: Otrokovice C
Interne Kennung: Otrokovice C
Los: LOT-0002
Titel: Nové Město na Moravě B
Interne Kennung: Nové Město na Moravě B