2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijstaande reclamevitrines
Beschreibung: Voor de exploitatie van buitenreclame is in 2018, na een aanbesteding, een concessieovereenkomst gesloten voor het plaatsen en exploiteren van vrijstaande reclamevitrines. Deze overeenkomst loopt binnenkort af, waardoor de gemeente een nieuwe concessie voor vrijstaande reclamevitrines moet aanbesteden
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000