See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/23 Kardašova Řečice, obchvat, DSP/Č bez BIM
Beschreibung: Cílem zakázky je zajištění zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení (DSP) pro přípravu stavby "I/23 Kardašova Řečice, obchvat", včetně inženýrské činnosti (IČ) ukončené získáním pravomocného stavebního povolení (SP).
Interne Kennung: 05PT-002400
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/23 Kardašova Řečice, obchvat, DSP/IČ bez BIM