281953-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Wykonanie modernizacji systemu GIS-PPN i ortofotomap wraz z zaimplementowaniem ich do geoportalu PPN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie modernizacji systemu GIS-PPN i ortofotomap wraz z zaimplementowaniem ich do geoportalu PPN
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest stworzenie i wdrożenie sytemu GIS-PPN z komponentem teledetekcji w Pienińskim Parku Narodowym. 2. Zakres prac w szczególności obejmuje: - Stworzenie centralnej bazy danych - Stworzenie repozytorium zasobów plikowych (w tym m. in. zasób obejmujący ortomozaiki/ortoplany/ortofotomapy historyczne i aktualne) - Stworzenie aplikacji klienckich: desktopowe, mobilne, webowe (komponent serwerowy) - Stworzenie modułów specjalistycznych (obejmujące m.in. stan posiadania, zadania ochronne, plan ochrony, monitoring przyrodniczy, Monitoring i zarzadzanie populacjami zwierząt łownych, obrót drewnem, operaty ochronne, stałe powierzchnie obserwacyjne oraz raportowanie wyników) - Stworzenie geoportalu - Wdrożenie i instalację systemu wraz z dostarczeniem serwera baz danych i serwera backup - Szkolenia dla personelu zamawiającego. 3. Zamawiający wymaga, aby w całym okresie realizacji zamówienia osoby wykonujące, w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, czynności o charakterze pomocniczym, administracyjnym oraz wsparcia technicznego pierwszego poziomu (np. pracownicy Helpdesk/Service Desk, administratorzy dokumentacji), były zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę (nie dotyczy sytuacji, kiedy Wykonawca samodzielnie realizuje zamówienie). 4. Szczegóły zakresu przedmiotu niniejszego zamówienia precyzuje Załącznik nr 9 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).
Interne KennungGR-084-2/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72222200 Planung von Informationssystemen oder -technologie, 48610000 Datenbanksysteme, 71354000 Kartografiedienste, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest stworzenie i wdrożenie sytemu GIS-PPN z komponentem teledetekcji w Pienińskim Parku Narodowym. 2. Zakres prac w szczególności obejmuje: - Stworzenie centralnej bazy danych - Stworzenie repozytorium zasobów plikowych (w tym m. in. zasób obejmujący ortomozaiki/ortoplany/ortofotomapy historyczne i aktualne) - Stworzenie aplikacji klienckich: desktopowe, mobilne, webowe (komponent serwerowy) - Stworzenie modułów specjalistycznych (obejmujące m.in. stan posiadania, zadania ochronne, plan ochrony, monitoring przyrodniczy, Monitoring i zarzadzanie populacjami zwierząt łownych, obrót drewnem, operaty ochronne, stałe powierzchnie obserwacyjne oraz raportowanie wyników) - Stworzenie geoportalu - Wdrożenie i instalację systemu wraz z dostarczeniem serwera baz danych i serwera backup - Szkolenia dla personelu zamawiającego. 3. Szczegóły zakresu przedmiotu niniejszego zamówienia precyzuje Załącznik nr 9 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 4. Zamawiający wymaga, aby w całym okresie realizacji zamówienia osoby wykonujące, w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, czynności o charakterze pomocniczym, administracyjnym oraz wsparcia technicznego pierwszego poziomu (np. pracownicy Helpdesk/Service Desk, administratorzy dokumentacji), były zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę (nie dotyczy sytuacji, kiedy Wykonawca samodzielnie realizuje zamówienie).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System), 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72222200 Planung von Informationssystemen oder -technologie, 48610000 Datenbanksysteme, 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen, 71354000 Kartografiedienste, 48821000 Netzwerkserver