See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Salarisverwerking
Beschreibung: Deze Aanbesteding heeft betrekking op het contracteren van een Opdrachtnemer die de Dienstverlening van de maandelijkse salarisverloningen uitvoert voor ongeveer 4500 medewerkers van de EUR. De opdrachtnemer verzorgt verloning, financiële journaalposten, naleving van belasting- en premiewetgeving, en ondersteunt bij audits en compliance. Daarnaast geeft de opdrachtnemer advies over procesoptimalisatie.
Interne Kennung: T122509
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000