2. Verfahren
Verfahren
Titel: MK/15/912 EDK – stravovací zařízení, ul. Švendova č.p. 1282 HK – dodávka technologie gastro a chlazení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka technologie gastro a chlazení do stravovacího zařízení v objektu Evropský dům, ul. Švendova č.p. 1282 v Hradci Králové, v souladu s požadovanými technickými parametry a poskytnutí souvisejících služeb (dále také „dodávka vybavení“). Součástí plnění je i doprava vybavení, jeho montáž, instalace a uvedení do provozu v místě určení, včetně ověření funkčnosti, provedení všech provozních testů a předepsaných zkoušek dle příslušné platné právní úpravy, a také ověření deklarovaných technických parametrů.
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001