2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udostępnienie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców Gminy Lesznowola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych dostarczonych przez mieszkańców Gminy Lesznowola w okresie od dnia 2 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r. Udostępnienie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz zagospodarowanie (poddanie odzyskowi, recyklingowi oraz unieszkodliwianiu) selektywnie zebranych odpadów komunalnych i dostarczonych przez mieszkańców Gminy Lesznowola do PSZOK musi się odbywać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 14 grudnia 2016 r. w sprawie poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami niektórych frakcji odpadów komunalnych, Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami oraz Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Lesznowola. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania każdej ilości selektywnie zebranych odpadów komunalnych, dostarczonych do PSZOK przez mieszkańców Gminy Lesznowola.
Vorherige Bekanntmachung: 665766-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RZP.271.37.2024