See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exotenbestrijding en -beheersing 2026-2031
Beschreibung: Beschrijving van de Opdrachtgever Schoon, veilig en voldoende water: dat is onze missie. We willen een aantrekkelijke leefomgeving creëren voor mensen, planten en dieren. Om dit te bereiken werken wij dagelijks aan voldoende water, schoon water, veiligheid en zuiveren we het afvalwater van ongeveer 800.000 inwoners en bedrijven. Doel van de aanbesteding In overeenstemming met art. 2.82 van de Aanbestedingswet 2012 is deelname aan deze aanbestedingsprocedure voorbehouden aan sociale werkvoorzieningen en aan sociale ondernemers waarvan ten minste 30% van de werknemers een afstand tot de arbeidsmarkt heeft. Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt waterschap Vechtstromen voor 3 percelen één Raamovereenkomst af te sluiten met één inschrijver per perceel voor de beheersing en het bestrijden van exoten binnen betreffende werkgebied, voor een uitvoeringscyclus van maximaal zes (6) jaar. Waterschap Vechtstromen bevat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe en Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens. U dient zich altijd in te schrijven voor de hoofdtender en vervolgens dient u zich ook in te schrijven voor het perceel of de percelen waarvoor u een inschrijving wilt doen. Het is niet toegestaan om op een deel van een perceel in te schrijven. Het is toegestaan om op één (1) of op meerdere percelen in te schrijven. Het staat inschrijver dus vrij om zelf te kiezen op welke percelen hij gaat inschrijven. Het maximum aantal percelen dat gegund wordt aan één (1) inschrijver bedraagt in de basis twee (2) percelen. Per perceel wordt afzonderlijk de Beste Prijs Kwaliteit Verhouding en voorgenomen gunning bepaald met dien verstande dat Perceel 1 als eerste wordt beoordeeld, vervolgens Perceel 2 en daarna perceel 3. Dit betekent dat wanneer inschrijver op perceel 1 en 2 de winnende inschrijving heeft gedaan, deze niet langer onderdeel uitmaakt van de rangorde in perceel 3 en daarmee de opvolgende partijen bij perceel 3 doorschuiven naar boven in de rangorde. Uitzondering: Wanneer de gegunde partij van perceel 1 en 2 als enige een (geldige) inschrijving heeft gedaan op perceel 3, dan komt deze alsnog voor gunning in aanmerking op perceel 3. Op het moment van inschrijven verklaart inschrijver dan ook bereid te zijn het betreffende perceel/de betreffende percelen uit te kunnen voeren. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-contract.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 90721100 Landschaftsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Noord Vechtstromen
Beschreibung: Doel van de aanbesteding Met deze Europese openbare aanbesteding beoogt waterschap Vechtstromen voor 3 percelen één Raamovereenkomst af te sluiten met één inschrijver per perceel voor de beheersing en het bestrijden van exoten binnen betreffende werkgebied, voor een uitvoeringscyclus van maximaal zes (6) jaar. U dient zich altijd in te schrijven voor de hoofdtender en vervolgens dient u zich ook in te schrijven voor het perceel of de percelen waarvoor u een inschrijving wilt doen. Het is niet toegestaan om op een deel van een perceel in te schrijven. Het is toegestaan om op één (1) of op meerdere percelen in te schrijven. Het staat inschrijver dus vrij om zelf te kiezen op welke percelen hij gaat inschrijven. Het maximum aantal percelen dat gegund wordt aan één (1) inschrijver bedraagt in de basis twee (2) percelen. Per perceel wordt afzonderlijk de Beste Prijs Kwaliteit Verhouding en voorgenomen gunning bepaald met dien verstande dat Perceel 1 als eerste wordt beoordeeld, vervolgens Perceel 2 en daarna perceel 3. Dit betekent dat wanneer inschrijver op perceel 1 en 2 de winnende inschrijving heeft gedaan, deze niet langer onderdeel uitmaakt van de rangorde in perceel 3 en daarmee de opvolgende partijen bij perceel 3 doorschuiven naar boven in de rangorde. Uitzondering: Wanneer de gegunde partij van perceel 1 en 2 als enige een (geldige) inschrijving heeft gedaan op perceel 3, dan komt deze alsnog voor gunning in aanmerking op perceel 3. Op het moment van inschrijven verklaart inschrijver dan ook bereid te zijn het betreffende perceel/de betreffende percelen uit te kunnen voeren.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Midden Vechtstromen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Zuid Vechtstromen