282012-2026 - Wettbewerb
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Dostawa dwóch ładowarek teleskopowych na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch ładowarek teleskopowych na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch ładowarek teleskopowych na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie z silnikiem wysokoprężnym spełniającego europejskie normy w zakresie emisji spalin i bezpieczeństwa pracy. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj.: część 1 – dostawa ładowarki teleskopowej o udźwigu 4,0 t na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie; część 2 – dostawa ładowarki teleskopowej o udźwigu 4,8 t na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie; 3. Dostarczone w ramach zamówienia ładowarki teleskopowe muszą być nowe (rok produkcji – nie starsze niż 2025 r.), w pełni sprawne i wolne od wad uniemożliwiających ich użycie zgodnie z przeznaczeniem. 4. Wymagane parametry techniczne i wyposażenie przedmiotu zamówienia szczegółowo określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz parametry techniczne i wyposażenie – kolumna 2 tabeli - w odniesieniu do części). 6. Obowiązki Wykonawcy oraz szczegółowe warunki wymagane przy realizacji zamówienia określono w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 7. Wymagana gwarancja – 60 miesięcy (liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru przedmiotu zamówienia) lub przebieg 6000 mth w zależności, który z powyższych warunków będzie wcześniej spełniony. 8. Szczegółowe warunki gwarancji i serwisu określa §3 Projektu umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZZ.361.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe warunki zamówienia zostały określone w dokumentach zamówienia dostępnych pod linkiem: https://mzgok-konin.ezamawiajacy.pl/pn/mzgok-konin/demand/275443/notice/public/details
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – dostawa ładowarki teleskopowej o udźwigu 4,0 t na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki teleskopowej o udźwigu 4,0 t na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie. 2. Dostarczona w ramach zamówienia ładowarka teleskopowa musi być nowa (rok produkcji – nie starsza niż 2025 r.), w pełni sprawna i wolna od wad uniemożliwiających jej użycie zgodnie z przeznaczeniem. 3. Wymagane parametry techniczne i wyposażenie przedmiotu zamówienia szczegółowo określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz parametry techniczne i wyposażenie – kolumna 2 tabeli). 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, gwarancji i serwisu oraz obowiązki stron zostały określone w Projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZZ.361.2.2026 część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – dostawa ładowarki teleskopowej o udźwigu 4,8 t na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki teleskopowej o udźwigu 4,8 t na potrzeby Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie. 2. Dostarczona w ramach zamówienia ładowarka teleskopowa musi być nowa (rok produkcji – nie starsza niż 2025 r.), w pełni sprawna i wolna od wad uniemożliwiających jej użycie zgodnie z przeznaczeniem. 3. Wymagane parametry techniczne i wyposażenie przedmiotu zamówienia szczegółowo określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz parametry techniczne i wyposażenie – kolumna 2 tabeli). 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia, gwarancji i serwisu oraz obowiązki stron zostały określone w Projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZZ.361.2.2026 część 2