2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Tarnowie oraz Oddziału Zewnętrznego w Tarnowie-Mościach - II półrocze 2025
Beschreibung: Dostawa mięsa i wędlin w czterech grupach: miso drobiowe, mięso wieprzowe, wędliny drobiowe i wędliny wieprzowe
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I – mięso drobiowe
Beschreibung: Ćwiartka tylna drobiowa świeża – 4812kg Mięso filet drobiowy - 26kg
Interne Kennung: cz. 1
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0002
Titel: część II – mięso wieprzowe i wołowe
Beschreibung: Łopatka wieprzowa bez kości – 2515 kg
Interne Kennung: cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0003
Titel: część III – wędlina drobiowa
Beschreibung: Baleron drobiowy – 286kg Kiełbasa drobiowa – 780kg Kiełbasa mortadela drobiowa – 780kg Kiełbasa parówkowa drobiowa – 650kg Mielonka tyrolska drobiowa – 1560kg Parówki drobiowe – 650kg Pieczeń rzymska drobiowa – 1040kg
Interne Kennung: cz. 3
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131110 Wurstfleisch
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – wędliny wieprzowe
Beschreibung: Kiełbasa biała parzona – 156kg Kiełbasa mortadela z papryką – 1300 kg Kiełbasa mortadela – 4440 kg Kiełbasa parówkowa gruba – 1950 kg Kiełbasa zwyczajna – 5200kg Mielonka wieprzowa prasowana – 3120kg Parówki wieprzowe cienkie – 1560kg Pasztetowa wieprzowa – 3250g Pieczeń rzymska wieprzowa – 650kg Salceson wieprzowy – 2600kg
Interne Kennung: cz. 4
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste