282078-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Konkurs realizacyjny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej na przebudowę i rozbudowę Stadionu Miejskiego w Rybniku przy ul. Gliwickiej 72
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs realizacyjny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej na przebudowę i rozbudowę Stadionu Miejskiego w Rybniku przy ul. Gliwickiej 72
Beschreibung: Przedmiotem Konkursu jest opracowanie koncepcji urbanistycznoarchitektonicznej przebudowy i rozbudowy stadionu miejskiego w Rybniku przy ul. Gliwickiej 72, wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną umożliwiającą funkcjonowanie obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem, z uwzględnieniem istniejących uwarunkowań oraz etapowania inwestycji. Szczegółowy program użytkowy wraz z wytycznymi i założeniami projektowymi stanowi Załącznik nr 11 do Regulaminu.
Interne Kennung: 6/PN/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs realizacyjny na opracowanie koncepcji urbanistycznoarchitektonicznej na przebudowę i rozbudowę Stadionu Miejskiego w Rybniku przy ulicy Gliwickiej 72.
Beschreibung: Celem konkursu jest wyłonienie takiej koncepcji kompleksowej przebudowy i rozbudowy Stadionu Miejskiego, która najlepiej pod względem funkcjonalnoużytkowym, kompozycyjnym, estetycznym i społecznym z uwzględnieniem kontekstu istniejącego obiektu i jego otoczenia będzie realizowała wskazane przez Zamawiającego wytyczne. Istniejący obiekt wymaga modernizacji i nie spełnia aktualnych wymogów i standardów organizacji zawodów sportowych oraz imprez masowych