See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej
Vorherige Bekanntmachung: 547745-2025
Interne Kennung: Dzp.2510.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 266 ze zm.), do budynków Politechniki Białostockiej, w grupie taryfowej: B23 i C11, 3) 2.Wykaz punktów poboru energii elektrycznej w poszczególnych grupach taryfowych oraz zużycie energii elektrycznej w poszczególnych obiektach Partnerów zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie