282090-2026 - Ergebnis
Polen – Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung – Sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań kontroli serologicznej oraz oznaczeń fenotypu u dawców krwi na analizatorze NEO Iris
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań kontroli serologicznej oraz oznaczeń fenotypu u dawców krwi na analizatorze NEO Iris
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup odczynników i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania 420 000 badań kontroli serologicznej (antygeny A,B,D) każdej pobranej donacji, 6 500 oznaczeń fenotypu Rh (C, c, E, e) oraz 4 000 oznaczeń fenotypu rozszerzonego (Jka, Jkb, Fya, Fyb, M, N, S, s) u dawców krwi w ciągu 36 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung83765-2026
Interne KennungZP/PN/02/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDyrektywa 2014/24/UE
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego odczynników i materiałów eksploatacyjnych do wykonywania badań kontroli serologicznej oraz oznaczeń fenotypu u dawców krwi na analizatorze NEO Iris.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak prawa opcji