282106-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – Dodávka pohonných hmot prostřednictvím odběrových karet 2025-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka pohonných hmot prostřednictvím odběrových karet 2025-2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je bezhotovostní prodej pohonných hmot za zvýhodněnou cenu a doplňkově poskytování dalších produktů a služeb souvisejících s provozem vozidel, a to prostřednictvím odběrových karet. Akceptace odběrových karet musí být možná na celém území České republiky. Zvýhodněná cena bude poskytnuta na naftu a benzín.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem je bezhotovostní prodej pohonných hmot za zvýhodněnou cenu a doplňkově poskytování dalších produktů a služeb souvisejících s provozem vozidel, a to prostřednictvím odběrových karet. Akceptace odběrových karet musí být možná na celém území České republiky. Rámcová dohoda s jedním dodavatelem bude uzavřena na 48 měsíců.
Interne KennungNNN