See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diverse hemato-installaties voor klinisch labo
Beschreibung: Diverse hemato-installaties voor klinisch labo
Interne Kennung: PPP0OG-257/5083/EM-2025-003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Installatie en indienststelling van een flowcytometer voor klinische toepassingen, inclusief reagentia, consumables en onderhoud;
Beschreibung: Installatie en indienststelling van een flowcytometer voor klinische toepassingen, inclusief reagentia, consumables en onderhoud;
Interne Kennung: EM-2025-003_1
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte, 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Aankoop, installatie en indienststelling van een stollingstoestel, inclusief reagentia, consumables en onderhoud
Beschreibung: Aankoop, installatie en indienststelling van een stollingstoestel, inclusief reagentia, consumables en onderhoud
Interne Kennung: EM-2025-003_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Aankoop, installatie en indienststelling van een hematologische celteller, uitstrijk- en kleurtoestel en digitale microscoop, inclusief reagentia, consumables en onderhoud;
Beschreibung: Aankoop, installatie en indienststelling van een hematologische celteller, uitstrijk- en kleurtoestel en digitale microscoop, inclusief reagentia, consumables en onderhoud;
Interne Kennung: EM-2025-003_3