282145-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP z terenu gminy Dalików
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP z terenu gminy Dalików
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup 2 lekkich samochodów ratowniczo-gaśniczych wraz z wyposażeniem. Zamówienie obejmuje dwie części: Część I – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Krzemieniew Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ Część II – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dalikowie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części II znajduje się w załączniku nr 1b do SWZ Zapisy dotyczące Części I i Części II: 2.2. Pojazd zabudowany i wyposażony musi spełniać wymagania określone w Załączniku 1a – OPZ (dla cz. I) i Załączniku 1b – OPZ (dla cz. II) 2.3. Wymaganym jest żeby oferowany samochód był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2024/2025 roku, model aktualnie wytwarzany przez producenta. 2.4. Minimalny wymagany termin gwarancji i rękojmi: 24 miesiące. Termin gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 2.5. Uwagi i wymagania dodatkowe: a) Pożądane jest aby rozwiązania techniczne, zastosowane urządzenia, materiały i wyposażenie były wysokiej jakości zapewniającej długą i pewną eksploatację, a wszystkie urządzenia, prace i instalacje nie wymienione szczegółowo w normach lub przepisach były wykonane zgodnie z najlepszą praktyką i doświadczeniem Wykonawcy, w tym: - wszystkie zaproponowane materiały i urządzenia winny pochodzić od renomowanych i sprawdzonych na rynku producentów, którzy zapewniają sprawne przeprowadzenia napraw pogwarancyjnych, dostarczenie części zamiennych itp.; nie dopuszcza się stosowania materiałów i urządzeń prototypowych, nie sprawdzonych w poprawnej eksploatacji, - przy doborze materiałów i urządzeń należy dążyć do ujednolicenia producentów i typów, b) Wymagania stawiane wykonawcy: - Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia. - Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy, - Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem wykonawcy. - Określenie przez wykonawcę telefonów kontaktowych oraz innych ustaleń niezbędnych dla sprawnego i terminowego wykonania zamówienia. 2.6. Projekt pn. „Zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek OSP z terenu gminy Dalików” jest dofinansowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 2.7. Wykonawca zobowiązuje się do umieszczenia na zakupionym samochodzie ratowniczo-gaśniczym oznakowania wykonanego z trwałego materiału z informacją o uzyskanym dofinansowaniu, którego wzór Zamawiający przekaże wybranemu Wykonawcy po podpisaniu umowy.
Interne Kennung272.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Część I – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Krzemieniew
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Krzemieniewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części I znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ
LosLOT-0002
Titel2. Część II – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Dalików
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla OSP w Dalikowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części II znajduje się w załączniku nr 1b do SWZ