See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Jeugdhulp Zeeland 2020-2023 (Open House)
Beschreibung: Om in aanmerking te komen voor contractering in de percelen 5, 6 en/of 7 per 1 juli 2024 dient u zich hier in te schrijven. 0
Interne Kennung: 202401
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze Aanbesteding voor sociale en andere specifieke diensten is de Aanbestedingswet 2012 slechts beperkt van toepassing, zoals omschreven in artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. Artikel 2.39 Aanbestedingswet 2012 houdt in dat uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3 van de Aanbestedingswet 2012 van toepassing zijn.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 5 regionaal specialistisch collectief aanbod, beschikkingsvrij
Beschreibung: Dit is een perceel in ontwikkeling en dient ter voorkoming van inzet van (specialistische) jeugdhulp
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 6 lokale ondersteuning door lichte begeleiding
Beschreibung: Lichte jeugdhulp.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 7 diensten voor uitvoering van lokale toegangstaken
Beschreibung: Ondersteuning bij de lokale toegangstaken
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens