282218-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Softwarové licence Microsoft
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoftwarové licence Microsoft
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky na dodávky je poskytnutí licencí společnosti Microsoft a souvisejících služeb v licenčních programech Cloud Solution Provider (dále „CSP“), Select Plus a Enterprise Agreement (dále „EA“). Součástí plnění jsou i konzultační služby, kdy členové realizačního týmu musí doporučit zadavateli v průběhu účinnosti uzavřené smlouvy nejlepší a pro zadavatele nejvýhodnější kombinace různých licencí v různých programech společnosti Microsoft v rámci postupného přechodu mezi programy s dosažením maximální úspory nákladů. Licence v rámci programu EA se budou pořizovat až v okamžiku, kdy zadavatel dosáhne počtu alespoň 250 licencí. Následně pak licence z programu CSP/Select Plus „převede“ pod EA. Zadavatel si je vědom podmínek pro uzavření EA (počty licencí, délka trvání atd.). Rámcová smlouva o poskytnutí licencí (dále „smlouva“) s jedním dodavatelem bude uzavřena na dobu 4 let nebo do vyčerpání max. částky 10 000 000,- Kč bez DPH, podle toho, která skutečnost nastane dříve. Rozsah konkrétního plnění bude vždy specifikován jednotlivými objednávkami. Zadavatel se zavazuje k odběru licencí v min. rozsahu 40 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Při vystavování jednotlivých objednávek bude dodavatel vždy vyzván k předložení platného ceníku. Vlastní objednávka pak bude vystavena na cenu, odpovídající aktuálnímu ceníku při započtení procentuální slevy podle smlouvy.
Interne Kennung29/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku v souladu s § 222 odst. 4 zákona, především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10 % původní hodnoty závazku.