2. Verfahren
Verfahren
Titel: DP 54078 Budowa wieży portu lotniczego na lotnisku w ŚWIDWINIE
Beschreibung: DP 54078 Budowa wieży portu lotniczego na lotnisku w ŚWIDWINIE
Interne Kennung: 17TOL-SZP.2812.4.2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania nr 54078 pn. „Budowa wieży portu lotniczego” na lotnisku w Świdwinie. Dokumentacja projektowa zakresem winna obejmować budowę wieży portu lotniczego o powierzchni użytkowej ok. 2 769 m². Dokumentacja projektowa wieży portu lotniczego zawierać będzie: • część biurowo-techniczną i garażową dla pojazdów, • niezbędną infrastrukturę techniczną oraz towarzyszącą, • przeniesienie systemów lotniskowych, Dokumentacja projektowa winna być opracowana na podstawie Programu Inwestycji, z uwzględnieniem optymalnych rozwiązań funkcjonalno-użytkowych, konstrukcyjnych, materiałowych i kosztowych. Przed przystąpieniem do prac projektowych należy odbyć wizję lokalną terenu, uzyskać warunki, opinie, ekspertyzy, raporty, wyliczenia i inne dokumenty niezbędne do opracowania kompletnej dokumentacji projektowej. Dokumentację projektową należy również uzgodnić w zakresie usytuowania sieci uzbrojenia (podziemnych i nadziemnych) we właściwym Zespole Uzgadniania Dokumentacji Projektowej (ZUDP). Zadanie wiąże się z dostępem do informacji niejawnych o klauzuli „ZASTRZEŻONE”.
Interne Kennung: 17. TOL