2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO SPRZĘTU ARTYLERYJSKIEGO
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania do niego oraz warunki realizacji zamówienia zostaną określone w SWZ, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: DOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO SPRZĘTU ARTYLERYJSKIEGO Nr sprawy: TECH/93/OIB/MD/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1. Pozyskiwanie TŚM niezbędne do przywrócenia i utrzymania pełnej sprawności technicznej podstawowego sprzętu pododdziałów artylerii jakim są 122 mm shb 2S-1 oraz 122 mm wyrzutnia WR-40 Langusta, oraz z sytuacją za wschodnią granicą RP; 2. Związane ze skróceniem terminów w postępowaniu- niezbędne maksymalne wydłużenie czasu realizacji przyszłej umowy ze względu na długi proces produkcyjny i pozyskiwanie podzespołów od poddostawców zagranicznych.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu okoliczności wskazanych w dokumentach zamówienia oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa mogą ubiegać się wykonawcy mający siedzibę albo miejsce zamieszkania w jednym z państw członkowskich Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub państwie, z którym Unia Europejska lub Rzeczpospolita Polska zawarła umowę międzynarodową dotyczącą tych zamówień. Opis sposobu przygotowania wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wraz załącznikami został zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania tj.: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299784. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie wniosków, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń na etapie składania wniosków, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zapewnionych przez System dostępny pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1299784 Sposób sporządzenia i złożenia dokumentów. Zamawiający nie dopuszcza składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu w formie papierowej! - Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wraz z załącznikami, należy sporządzić w języku polskim, w postaci elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. - Pozostałe dokumenty i oświadczenia wymienione w ogłoszeniu należy sporządzić w postaci elektronicznej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. - Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu sporządzony w innej formie niż forma elektroniczna zostanie odrzucony na podstawie art. 146 ust. 1 pkt 5) ustawy Pzp. Sposób sporządzenia i złożenia dokumentów musi być zgody z wymaganiami określonymi w: - Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy, - Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Formaty plików wykorzystywanych przez Wykonawców muszą być zgodne z: - Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych), w szczególności: .pdf, .doc, .docx, .rtf. Jeżeli Wykonawca w określonym terminie nie złożył oświadczenia o którym mowa w art. 125 ust. 1, innych dokumentów lub oświadczeń składanych w postępowaniu lub są one niekompletne lub zawierają błędy, Zamawiający wezwie Wykonawcę odpowiednio do ich złożenia, poprawienia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35322200 Selbstfahrende Artillerie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1- techniczne środki materiałowe do 122 mm shb 2S-1
Interne Kennung: część 1- DOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO SPRZĘTU ARTYLERYJSKIEGO
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach niniejszej umowy Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: część 2- techniczne środki materiałowe do 122 mm wyrzutni WR-40 Langusta
Interne Kennung: część 2- DOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO SPRZĘTU ARTYLERYJSKIEGO