See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obec Klenovice na Hané - ČOV a stoková síť
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je odkanalizování pro obec Klenovice na Hané. Splaškové odpadní vody budou odváděny prostřednictvím vybudované stokové sítě na nově budovanou ČOV (pro 1100 EO) v Klenovicích na Hané. Stokové sítě budou tvořeny novými úseky splaškové gravitační kanalizace, tlakové splaškové kanalizace a kanalizačními přípojkami. Stoková síť bude mít celkovou délku 8 377,5 m, veřejná část kanalizačních přípojek 2 400 m. Z toho délka gravitační kanalizace činí 5 966,5 m a tlakové kanalizace 11 m.
Interne Kennung: Obec Klenovice na Hané - ČOV a stoková síť
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 28. VYHRAZENÉ ZMĚNY ZÁVAZKU A ZMĚNA ZÁVAZKU ZE SMLOUVY 28.1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v rozsahu změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky může být vyvolána podstatným porušením smlouvy zhotovitelem nebo jeho úpadkem – podrobnosti jsou specifikovány v kapitole 14.2. Návrhu smlouvy o dílo, který je Částí II Zadávací dokumentace. 28.2. Zadavatel tímto vymezuje způsob určení nového dodavatele: a) v případě že v zadávacím řízení budou nejméně další 2 nabídky (vyjma nabídky dodavatele, který má být měněn), budou postupně osloveni další účastníci zadávacího řízení podle pořadí (max. 5 v pořadí dle výše nabídkové ceny) s tím, že bude platit jejich nabídka doložená v rámci této veřejné zakázky (oslovený účastník musí s uzavřením smlouvy souhlasit). b) v případě, že v zadávacím řízení budou méně než 2 nabídky (vyjma nabídky dodavatele, který má být měněn), provede zadavatel nové zadávací řízení v souladu se zákonem. 28.3. Zadavatel není povinen změnu závazku provést. 28.4. Zadavatel bude při případné jiné změně závazku ze smlouvy postupovat v souladu s ustanovením § 222 zákona.