282326-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrobusse – Zakup autobusów o napędzie elektrycznym wraz z infrastrukturą ładowania dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów o napędzie elektrycznym wraz z infrastrukturą ładowania dla MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu.
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania do obsługi autobusów elektrycznych w MPK Spółka z o.o. w Nowym Sączu. II. W ramach zamówienia wydzielono zastępujące Zadania: 1) Zadanie 1 - Zakup autobusów elektrycznych – 5 szt. 2) Zadanie 2 - Zakup i instalacja 2 dwustanowiskowych ładowarek plug-in na terenie zajezdni oraz zakup jednej mobilnej ładowarki plug-in - co daje łącznie 5 punktów ładowania autobusów zeroemisyjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 740780-2024
Interne Kennung: DF.271.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na 21 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Powyższe skrócenie terminu składania ofert nastąpiło z uwagi na uwarunkowania terminowe realizacji umowy pożyczki/dotacji ze środków NFOŚiGW dotyczącej przedsięwzięcia pt. Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania do obsługi zeroemisyjnego transportu miejskiego w Nowym Sączu. Określając ww. skrócony termin składania ofert Zamawiający miał również na względzie to, by potencjalni Wykonawcy zainteresowani uzyskaniem zamówienia mogli w tym czasie przygotować i złożyć ważną ofertę. Zamawiający kierował się więc także warunkami postępowania, w szczególności opisem przedmiotu zamówienia, jego złożonością i skalą, przy uwzględnieniu interesów, których ochrona ma zostać zapewniona przez skrócenie terminu. W tym zakresie Zamawiający zauważa, że przedmiotowe postępowanie jest niejako powtórzeniem postępowania znak sprawy: DF.271.1.2024. Zachodzi tu przedmiotowa tożsamość z ww. postępowaniem – zmianie tj. wydłużeniu uległ jedynie termin realizacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 31422000 Batteriesätze, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte, 31422000 Batteriesätze, 31430000 Elektrische Akkumulatoren