2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB 3 Železniční vlečka
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provedení díla v rozsahu OB 3: Železniční vlečka, které v sobě zahrnuje výstavbu přesuvny, prodloužení kolejí 13 a 13A pro pohyb kolejových vozidel, dále instalace kolejových vah, renovace a vybudování nového železničního svršku a spodku, výstavba železobetonové konstrukce pro založení přesuvny pod kolejemi 13 a 13A, úprava kanalizace, přejezdová úprava kolejí, signalizační prvky, modernizaci osvětlení, zajištění elektrického napájení pro přesuvnu a kolejové váhy. V podrobnostech viz ZD.
Interne Kennung: Modernizace teplárny ŠKO-ENERGO – OB 3 Železniční vlečka
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213320 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Eisenbahngüterverkehr, 34940000 Eisenbahnmaterial, 42923000 Wiegemaschinen und Waagen, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 45221117 Bau von Brückenwaagen, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 51000000 Installation (außer Software), 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42923000 Wiegemaschinen und Waagen, 31720000 Elektromechanische Ausrüstung, 34940000 Eisenbahnmaterial, 45213320 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Eisenbahngüterverkehr, 45221117 Bau von Brückenwaagen, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 51000000 Installation (außer Software), 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) změny doby plnění uvedené v článku 5.1 včetně změn Milníků uvedených v Harmonogramu realizace Díla z důvodů realizace změn předmětu plnění v průběhu provádění Díla, které nebylo možné předvídat a nebyly zahrnuté v Projektové dokumentaci, Zadávací dokumentaci nebo Technických požadavcích nebo v případě vyloučení realizace některých částí Díla než těch, které byly obsahem předmětu plnění podle Projektové dokumentace Zadávací dokumentace, nebo Technických požadavků, a to vždy o dobu, která je nezbytná a odůvodněna provedením změny předmětu plnění. V takových případech musí být změna doby plnění odůvodněna Zhotovitelem ve změnovém listu, kterým se provádí změna Díla podle přílohy č. 4 Smlouvy; a b) změny doby plnění uvedené v článku 5.1 včetně změn Milníků uvedených v Harmonogramu realizace Díla z důvodu navázání Harmonogramu realizace Díla na plnění jiných dodavatelů poskytujících Objednateli plnění související s modernizací Teplárny, jejichž plnění jsou s plněním na základě této Smlouvy vzájemně provázána, a to vždy tak, aby byla navázána nutná provázanost Díla s plněními jiných dodavatelů poskytujících Objednateli plnění související s modernizací Teplárny. V takových případech musí být změna lhůty plnění odůvodněna Zhotovitelem ve změnovém listu, kterým se provádí změna Díla podle přílohy č. 4 Smlouvy. V podrobnostech viz ZD a smlouva.