2. Verfahren
Verfahren
Titel: Březiněves – obchvat, č. akce 999050 – Správce stavby
Beschreibung: Předmětem zakázky je výkon funkce správce stavby a poskytnutí souvisejících služeb. Předmětem souvisejícího projektu je novostavba obchvatu městské části Praha-Březiněves jako dvoupruhové směrově nerozdělené pozemní komunikace (silnice) . Zakázka bude realizována metodou Design-Build. Ke dni zahájení řízení je aktualizovaná předpokládaná hodnota související stavební zakázky cca 262 mil. Kč bez DPH (+ opce ve výši 5,85 mil. Kč bez DPH).
Interne Kennung: N006/26/V00001107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315000 Haustechnik, 71315400 Gebäudeinspektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315000 Haustechnik, 71315400 Gebäudeinspektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazků ze smlouvy. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v předloze smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje možnost zadat zakázku na nové služby v jednacím řízení bez uveřejnění (tzv. opce), přičemž: (a) nové činnosti budou obdobné činnostem, kterou jsou součástí předmětu původní zakázky; (b) nové činnosti budou zadány témuž dodavateli jako původní zakázka; (c) rozsah nových činností odpovídá podmíněným obnosům, jak jsou stanoveny v předloze Dopisu nabídky ve spojení s Přílohou 3 [Odměna a platba], které jsou součástí předlohy smlouvy; (d) doba poskytnutí nových činností se bude odvíjet od jejich skutečného rozsahu a doby realizace původní zakázky, přičemž se předpokládá, že nové činnosti budou poskytnuty paralelně s plněním původní zakázky; (e) jednací řízení bez uveřejnění bude zahájeno do 3 let ode dne uzavření smlouvy; (f) skutečná cena za nové činnosti (bez DPH) nepřesáhne o více než 30 % jejich dále uvedenou předpokládanou hodnotu ani nepřesáhne 30 % ceny původní zakázky.