2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawu: inkubator z wirówką stołową dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu: inkubator z wirówką stołową dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż, instalację i uruchomienie sprzętu, 2) przeszkolenie co najmniej 3 pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi sprzętu, nie później niż w terminie, o którym mowa w § 2. 3. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 38436300-3 (wytrząsarki inkubacyjne), 42931100-2 (wirówki). 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego, 80-307 Gdańsk, ul. Abrahama 58. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 36 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający informuje, że zamówienie będzie finansowane z projektu: „Innowacyjne zastosowanie toksyn bakteryjnych w intensyfikacji produkcji białek”. FIRST TEAM FENG, nr umowy/decyzji: FENG.02.02-IP.05-0038/25.
Interne Kennung: 5B10.291.1.46.2026.RR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie precyzuje w powyższym zakresie żadnych wymagań. 2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający nie precyzuje w powyższym zakresie żadnych wymagań. 3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Zamawiający nie precyzuje w powyższym zakresie żadnych wymagań. 4) Zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający nie precyzuje w powyższym zakresie żadnych wymagań. 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, na zasadach określonych w niniejszym rozdziale. 2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych: 1) w art. 108 ust. 1 Pzp, 2) w art. 109 ust. 1 pkt 4), 8) i 10) Pzp, 3) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514 ze zm.), zwana dalej „specustawą sankcyjną”. 3. Wykluczenie Wykonawcy z tytułu, o którym mowa w pkt 2 ppkt 1) i 2), następuje zgodnie z postanowieniami art. 111 Pzp. 4. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt 1), 2) i 5) Pzp lub art. 109 ust. 1 pkt 4), 8) i 10) Pzp, jeżeli udowodni Zamawiającemu, że spełnił łącznie przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 Pzp. 5. Zamawiający oceni, czy podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 Pzp są wystarczające do wykazania jego rzetelności, uwzględniając wagę i szczególne okoliczności czynu Wykonawcy. Jeżeli podjęte przez Wykonawcę czynności, o których mowa w art. 110 ust. 2 Pzp nie są wystarczające do wykazania jego rzetelności, Zamawiający wyklucza Wykonawcę. 6. Zamawiający informuje, że zgodnie z brzmieniem art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE L 229 z 31.07.2014 r.), zwane dalej „rozporządzeniem 833/2014”, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE L 111 z 08.04.2022 r.), zwane dalej „rozporządzeniem 2022/576”, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2024/1745 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE L 2024.1745 z 24.6.2024 r.), zwane dalej „rozporządzeniem 2024/1745” oraz rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE L z 23.10.2025 r.), zwane dalej „rozporządzeniem 2025/2033”, nie udzieli ani nie dopuści do dalszego wykonywania zamówienia Wykonawcy, wobec którego mają zastosowanie wymienione w powyższym artykule ograniczenia. 7. Oferta Wykonawcy, który podlega wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 specustawy sankcyjnej, zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. a) Pzp. 8. Oferta Wykonawcy, który nie złoży oświadczenia wymaganej treści zgodnie z rozdziałem VII pkt 1 ppkt 2) SWZ zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) Pzp. 9. Wykonawca może zostać wykluczony przez Zamawiającego na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436300 Inkubator-Rüttler
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 5B10.291.1.46.2026.RR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
Additional classification (cpv): 38436000 Shakers and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 38436300 Incubating shakers