282410-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Diverse Möbel und Einrichtungen – Indkøb af dokumentationsborde (Genudbud)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIndkøb af dokumentationsborde (Genudbud)
BeschreibungUdbuddet vedrører indkøb af rullende dokumentationsborde med elektrisk hævesænke funktion, til Region Syddanmark, Sygehus Lillebælt.
Interne Kennung25/21396
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUdbuddet gennemføres som et offentligt udbud, hvilket indebærer, at enhver økonomisk aktør kan afgive tilbud.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0000