See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie WIWB-functionaliteit
Beschreibung: Onderbrengen van WIWB-functionaliteit onder het bestaande GkW. Onderbrengen van WIWB-functionaliteit onder het bestaande GkW.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WIWB-functionaliteit
Beschreibung: Onderbrengen WIWB-functionaliteit in het bestaande GkW inclusief beheer en onderhoud t/m uiterlijk 30 april 2029. Onderbrengen WIWB-functionaliteit in het bestaande GkW inclusief beheer en onderhoud t/m uiterlijk 30 april 2029.
Interne Kennung: 1