See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení dynamického nákupního systému (DNS) - Odstraňování sedimentů v plavební dráze Vltavské vodní cesty
Beschreibung: Předmětem DNS je pořízení stavebních prací, spočívající v údržbě na Vltavské vodní cestě, dopravně významné vodní cestě ve smyslu zákona č. 114/1995 Sb., o vnitrozemské plavbě ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Vltavská vodní cesta“), nebo v odstraňování povodňových škod bezprostředně po povodni, za účelem zajištění plavebních hloubek spojené s odstraněním sedimentů v plavební dráze vodního toku ve správě Povodí Vltavy, s.p. Celková předpokládaná hodnota veřejných zakázek, které zadavatel předpokládá zadávat v DNS, stanovená v souladu s § 23 odst. 1 zákona, činí 180 000 000,- Kč bez DPH. Jedná se o plánovaný předpoklad zadavatele, kdy zadavatel očekává pro naplnění předmětu DNS v průběhu dvaceti let zadání veřejných zakázek v uvedené celkové předpokládané hodnotě. Předpokládaná hodnota veřejných zakázek zadávaných v DNS za jeden rok činí průměrně 9 000 000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: PVL-56636/2024/830
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětné zadávací řízení pro zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) dle § 138 odst. 1, § 139 a § 139a zákona v nadlimitním režimu a k podání žádostí o účast dle § 140 odst. 1 zákona je zvláštním postupem, kdy při zavádění DNS bude zadavatel postupovat přiměřeně podle pravidel v užším řízení podle § 58 a § 59odst. 1 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vltava, ř. km 225,900 - 229,100, Hluboká nad Vltavou - odstranění nánosů_II.
Beschreibung: Odstranění sedimentů v plavební dráze Vltavské vodní cesty způsobené povodňovými průtoky ze září 20204
Interne Kennung: PVL- 3986/2025/830
Los: LOT-0003
Titel: Vltava, ř.km 232,800 - 233,100, České Vrbné - odstranění nánosů
Interne Kennung: PVL- 5680/2025/830
Los: LOT-0002
Titel: Vltava, ř.km 238,400 - 239,600, Č. Budějovice - odstranění nánosů
Interne Kennung: PVL- 5676/2025/830