See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair
Beschreibung: De onderhavige Aanbesteding heeft betrekking op het leveren, monteren en plaatsen van standaardkantoormeubilair en projectinrichting, alsmede het adviseren daarover, ten behoeve van de gezamenlijke huisvesting in het kader van het project Samen Sterker én voor overige reguliere vervangings- en aanvullende aankopen van kantoormeubilair gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst, op de locaties van de Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) en de GGD Zaanstreek-Waterland (GGDZW). Specifiek gaat het om het leveren van standaardkantoormeubilair uit het gespecificeerde kernassortiment voor zowel de (toekomstige) locaties in het kader van Samen Sterker als de bestaande en overige locaties van VrZW en GGDZW. Met deze Aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst te komen tot het sluiten van één (1) Raamovereenkomst voor Kantoormeubilair met één (1) Leverancier. De looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt initieel twee (2) jaar, met twee(2) eenzijdige optie tot verlenging van een (1) jaar Leveren van kantoormeubilair
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De onderhavige Aanbesteding heeft betrekking op het leveren, monteren en plaatsen van standaardkantoormeubilair en projectinrichting, alsmede het adviseren daarover, ten behoeve van de gezamenlijke huisvesting in het kader van het project Samen Sterker én voor overige reguliere vervangings- en aanvullende aankopen van kantoormeubilair gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst, op de locaties van de Veiligheidsregio Zaanstreek-Waterland (VrZW) en de GGD Zaanstreek-Waterland (GGDZW). Specifiek gaat het om het leveren van standaardkantoormeubilair uit het gespecificeerde kernassortiment voor zowel de (toekomstige) locaties in het kader van Samen Sterker als de bestaande en overige locaties van VrZW en GGDZW. Met deze Aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst te komen tot het sluiten van één (1) Raamovereenkomst voor Kantoormeubilair met één (1) Leverancier. De looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt initieel twee (2) jaar, met één (1) eenzijdige optie tot verlenging van twee (2) jaar Leveren van kantoormeubilair
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst heeft de optie om de raamovereenkomst onder ongewijzigde voorwaarden tweemaal te verlengen met telkens twaalf (12) maanden. De maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt achtenveertig (48) maanden. De totale maximale contractwaarde blijft daarbij ongewijzigd.