2. Verfahren
Verfahren
Titel: Software Financieel Systeem - gemeente Heemstede
Beschreibung: De gemeente wenst een overeenkomst aan te gaan met één partij voor de levering (van minimaal een test-en productie omgeving), de hosting, het onderhoud en de ondersteuning (van bijv. incidenten, technische storingen, updates en releases) en het gebruik van een financieel softwaresysteem zoals dat is vastgelegd in het PvE en de aanbestedingsdocumentatie. Daarnaast vallen het technisch applicatiebeheer en systeembeheer ook daaronder, omdat het om een ‘SAAS, tenzij’ applicatie gaat. De inrichting, de implementatie, het testen, de opleidingen van key-users, de oplevering van functionele specificaties, gebruikersinstructies en handleidingen van het systeem maken onderdeel uit van deze opdracht. De koppelingen (inclusief het in-en uitlezen van bestandsgegevens) tussen de toeleverende en afnemende systemen met het financieel systeem moeten werken en zijn ook inbegrepen. Ook wordt na de live-gang van het nieuwe financieel systeem per 1-1-2026 een nazorgperiode van 2 maanden verwacht. zie PVE
Interne Kennung: GEZ 202303 PRJ2300083
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Software Financieel Systeem - gemeente Bloemendaal en Heemstede
Beschreibung: De gemeente wenst een overeenkomst aan te gaan met één partij voor de levering (van minimaal een test-en productie omgeving), de hosting, het onderhoud en de ondersteuning (van bijv. incidenten, technische storingen, updates en releases) en het gebruik van een financieel softwaresysteem zoals dat is vastgelegd in het PvE en de aanbestedingsdocumentatie. Daarnaast vallen het technisch applicatiebeheer en systeembeheer ook daaronder, omdat het om een ‘SAAS, tenzij’ applicatie gaat. De inrichting, de implementatie, het testen, de opleidingen van key-users, de oplevering van functionele specificaties, gebruikersinstructies en handleidingen van het systeem maken onderdeel uit van deze opdracht. De koppelingen (inclusief het in-en uitlezen van bestandsgegevens) tussen de toeleverende en afnemende systemen met het financieel systeem moeten werken en zijn ook inbegrepen. Ook wordt na de live-gang van het nieuwe financieel systeem per 1-1-2026 een nazorgperiode van 2 maanden verwacht. zie hoofdomschrijving
Interne Kennung: 1