2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potrubní rozvody glykolu a připojení plochy zimního stadionu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je oprava technologie chlazení zimního stadionu v Lovosicích a to na základě zpracované projektové dokumentace k opravě. Podrobné informace jsou uvedeny v přiložené projektové dokumentaci a výkazech výměr, rovněž veškerá plnění budou provedena dle projektové dokumentace a technické specifikace, tvořící přílohu ZD. Veškeré použité materiály musí být použity jako nové originální a nerepasované. Veškeré použité materiály a zařízení musí být schváleny pro použití v ČR. Dílo bude realizováno v souladu se všemi platnými českými zákonnými předpisy a harmonizovanými evropskými normami, pokud takové normy existují.
Interne Kennung: P26V00000004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213210 Kühlanlagen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001