2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en in dienst stellen van een entautomaat, incl. omnium onderhoudscontract en optioneel een raamovereenkomst voor het leveren van disposables
Beschreibung: De afdeling bacteriologie, parasitologie en mycologie van het laboratorium voor medische microbiologie wenst een entautomaat voor de verwerking van bacteriologische stalen aan te kopen ter vervanging van een verouderde entautomaat.
Interne Kennung: PPP0UJ-4241/5545/MPMO/ERA/DDW/D34250095
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MPMO/ERA/DDW/D34250095_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Niet gespecifieerd) Vereiste opties (Niet gespecifieerd)