See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów, części i podzespołów urządzeń do kompleksów strugowych produkcji BUCYRUS i CATERPILLAR dla Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A. – niezbędnych do uruchomienia ściany 3/VII/385
Beschreibung: I.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, opisanych w OPZ, części zamiennych i podzespołów, w tym części szybkozużywających się oraz materiałów eksploatacyjnych do kompleksów strugowych produkcji BUCYRUS i CATERPILLAR, pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Zamówienie udzielane jest w częściach i podzespołach stanowiących załącznik nr 2, 3 i 4 do Zaproszenia. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Umowa zostanie zawarta na czas określony: 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. II.1. Oferowane części, podzespoły i materiały powinny: 1) być fabrycznie nowe; 2) odpowiadać własnościami fizycznymi i technicznymi częściom, podzespołom i materiałom zawartym w DTR producenta urządzeń, o których mowa w rozdz. I ust. 1 oraz spełniać wymagania obowiązujących przepisów prawa, w tym dot. urządzeń, w których będą instalowane.
Vorherige Bekanntmachung: 176126-2023
Interne Kennung: 1835/HZP/KWI/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43613000 Teile für Kohle- oder Gesteinschrämmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: I. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, opisanych w OPZ, części zamiennych i podzespołów, w tym części szybkozużywających się oraz materiałów eksploatacyjnych do kompleksów strugowych produkcji BUCYRUS i CATERPILLAR, pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Zamówienie udzielane jest w częściach i podzespołach stanowiących załącznik nr 2, 3 i 4 do Zaproszenia. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Umowa zostanie zawarta na czas określony: 6 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. II.1. Oferowane części, podzespoły i materiały powinny: 1) być fabrycznie nowe; 2) odpowiadać własnościami fizycznymi i technicznymi częściom, podzespołom i materiałom zawartym w DTR producenta urządzeń, o których mowa w rozdz. I ust. 1 oraz spełniać wymagania obowiązujących przepisów prawa, w tym dot. urządzeń, w których będą instalowane.