2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy paliwa lotniczego JET-A1 z dodatkiem SAF wraz z transportem do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, są sukcesywne dostawy paliwa lotniczego JET-A1 z dodatkiem SAF wraz z transportem do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o. przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 72396-2026
Interne Kennung: DH.261.3.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp oraz przepisy aktów wykonawczych do ustawy Pzp, w tym szczególnie: ‒ Rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy 3. Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie 4. Jeżeli przepisy Pzp nie stanowią inaczej, do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawcę stosuje się przepisy ustawy Kodeks Cywilny dalej: „KC”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09131100 Kerosinartige Flugturbinenkraftstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, są sukcesywne dostawy paliwa lotniczego JET-A1 z dodatkiem SAF wraz z transportem do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów Sp. z o.o. przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Szczegóły dotyczące zamówienia, stanowi załącznik nr 8 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Wzór Umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ