2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu medycznego oraz sprzętu do rehabilitacji leczniczej dla Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Skarżysku – Kamiennej -uzupełnienie
Beschreibung: zakup, dostawa i montaż sprzętu medycznego oraz sprzętu do rehabilitacji leczniczej na potrzeby Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Skarżysku – Kamiennej
Interne Kennung: ZP.382.11.OS.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Zakup i dostawa: 1. Łóżko rehabilitacyjne – 59 szt. 2. Materac przeciwodleżynowy, zmiennociśnieniowy- 74 szt. 3. Wózek inwalidzki - 32 szt. 4. Wózek inwalidzki z miejscem na respirator - 4 szt. 5. Wózek do przewożenia chorych - 7 szt. 6. Szafka przyłóżkowa dwustronna z regulowanym blatem bocznym - 59 szt.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Zakup i dostawa: 1. Defibrylator – 2 szt. 2. Kardiomonitor – 8 szt. 3. Respirator do przewlekłej wentylacji – 8 szt. 4. Aparat EKG– 2 szt. 5. Lokalizator naczyń krwionośnych – 1 szt. 6. Pompa infuzyjna – 8 szt. 7. Pompa do żywienia enteralnego – 8 szt. 8. Lampa bakteriobójcza przepływowa mobilna – 4 szt. 9. Pulsoksymetr stacjonarny – 8 szt.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Zakup i dostawa: 1. Koncentrator tlenu – 5 szt. 2. Inhalator – 5 szt. 3. Inhalator pneumatyczny – 2 szt. 4. Glukometr – 5 szt. 5. Ciśnieniomierz – 5 szt. 6. Ssak elektryczny – 14 szt. 7. Zestaw do reanimacji - 2 szt.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung, 33157810 Sauerstofftherapieanlage