282585-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten – Świadczenie usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Łodzi oraz podległych jednostek terenowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Łodzi oraz podległych jednostek terenowych.
BeschreibungŚwiadczenie usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Łodzi oraz podległych jednostek terenowych. Wymagane cechy usług oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).
Interne Kennung210000.271.006.2026-ZAP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPełny opis procedury stosowanej w prowadzonym postępowaniu, w tym wymaganych oświadczeń i dokumentów, znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) dostępnej na https://zus.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/276466 Zamawiający zastosuje w niniejszym postępowaniu postanowienia art. 139 ustawy. W związku z powyższym, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. W takim przypadku Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą JEDZ, który będzie składany na wezwanie Zamawiającego, wyłącznie przez tego Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514), zwanej dalej "ustawą o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę" oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1 ze zm.). Na potwierdzenie braku ww. podstaw wykluczenia Wykonawca składa wraz z ofertą oświadczenie, zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ. Zamówienie nie zostało podzielone na części ze względu na jednorodny przedmiot zamówienia. Nie powoduje to ograniczenia konkurencyjności przez ograniczenie możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia mniejszym podmiotom.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungŚwiadczenie usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Łodzi oraz podległych jednostek terenowych.
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji będzie realizowane na następujących warunkach: Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji w zakresie wykorzystania ilości zamówionych kart (identyfikatorów) lub kont. Zamawiający zobowiązuje się do wykorzystania min. 480 a max. 530 kart (identyfikatorów) lub kont, na aktywności proponowane w ich zakresie. Warunki uruchomienia opcji: a) Liczba osób korzystających z usługi w danym miesiącu może być zmienna i uzależniona od potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem, że nie przekroczy limitu 530 osób. b) Zamawiający zastrzega sobie możliwość niewykorzystania maksymalnej ilości osób, co nie uprawnia Wykonawcy do występowania z jakimikolwiek roszczeniami wobec Zamawiającego. c) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany nazwisk pracowników Zamawiającego objętych świadczeniem przedmiotowych usług w trakcie obowiązywania umowy na imiennej liście i uaktualniania jej co miesiąc, bez konieczności sporządzania aneksu do umowy. d) Ewentualne zmiany ilości pracowników Zamawiającego objętych usługą będą się odbywać w cyklach miesięcznych. W przypadku zmiany liczby lub danych osobowych pracowników Zamawiającego objętych świadczeniem przedmiotowych usług i przesłaniem skorygowanej listy pracowników Zamawiającego w terminie 10 dni roboczych przed rozpoczęciem miesiąca kalendarzowego na adres mailowy Wykonawcy, Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia Zamawiającemu kart (identyfikatorów) lub utworzenia kont w systemie dla tych pracowników Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych przed rozpoczęciem miesiąca kalendarzowego, od którego świadczeniem będą objęci pracownicy Zamawiającego.