282604-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Busbahnhöfen – Terminál VOD v Jablonci nad Nisou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTerminál VOD v Jablonci nad Nisou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výstavba terminálu veřejné osobní dopravy v Jablonci nad Nisou (dále jen TVOD). Cílem projektu je výrazně zlepšit podmínky pro využívání veřejné dopravy na úkor individuální automobilové dopravy. TVOD se stane významným dopravně obslužným uzlem v centru Jablonce nad Nisou, který umožní cestujícím přestup mezi městskou, regionální, nadregionální a mezinárodní autobusovou dopravou, meziměstskou tramvajovou a vlakovou dopravou a podpoří tak dostupnosti práce, služeb a vzdělání pro obyvatele Jablonce nad Nisou i okolních obcí. Součástí předmětu VZ je i zabudované vybavení (včetně zabudovaného nábytku) v objektu terminálu, ale i na venkovních plochách. Součástí předmětu této VZ není vybavení interiéru (volný nábytek) mimo architektonicky ztvárněných betonových laviček, které jsou součástí této VZ. Podrobně je předmět stavby specifikován v projektové dokumentaci a soupisech prací, které zadavatel poskytuje jako přílohy č. 5 a 6a, 6b a 6c ZP. Předmět veřejné zakázky zahrnuje též poskytování mimozáručního servisu dodaného výtahu a dodané zdvihací plošiny, dále mimozáruční servis instalované FVE, a dále rozvojovou péči vysázené zeleně, vše v rozsahu a za podmínek stanovených v návrzích smluv, které tvoří přílohy č. 3b až 3e ZP. Cena za mimozáruční servis výše uvedených částí díla a cena za rozvojovou péči vysázené zeleně je zahrnuta v celkové ceně VZ (v Titulním listu nabídky), přičemž servisní smlouvy budou uzavřeny současně s uzavřením smlouvy o dílo na tuto veřejnou zakázku. Projekt Terminál VOD v Jablonci nad Nisou má alokovanou dotaci EU v ITI Liberec – Jablonec nad Nisou a bude realizován v souladu s podmínkami 74. výzvy IROP – Multimodální osobní doprava – SC 6.1. (ITI), zejména pokud se jedná o Specifická pravidla pro žadatele a příjemce či tzv. konsolidovaná Specifická pravidla, aktuální dokumenty na: https://irop.gov.cz/cs/vyzvy-2021-2027/vyzvy/74vyzvairop
Interne KennungCC/OŘ/MJN1/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213311 Bau von Busbahnhöfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45233226 Bau von Zufahrtstraßen, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233226 Bau von Zufahrtstraßen, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě zhotovitele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení předmětné smlouvy o dílo. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít na realizaci zbývající části plnění předmětu smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku na veřejnou zakázku. Dle původních předpokladů a návrhu „Smlouvy o spolupráci na koordinaci investičních akcí“ mezi zadavatelem a Dopravním podnikem měst Liberec a Jablonec nad Nisou, a.s. (dále jen „DPMLJ“) by měl DPMLJ v rámci stavby "Prodloužení tramvajové trati Jablonec nad Nisou" (dále jen PTT) realizovat v pozici investora následující stavební objekty uvedené v DPS a v soupisu prací pro TVOD, a to za předpokladu, že stavba PTT bude realizována dle původního předpokladu v souběhu a v koordinaci se stavbou TVOD (předmětem této VZ): - SO 311 – Vodovod řad V mimo přípojku pro TVOD – náklady cca 1,5 mil. Kč bez DPH - SO 314 – Přeložky vodovodu P1, P2, P3, P4 – náklady cca 12 mil. Kč bez DPH - SO 315 – Přeložky jednotné kanalizace J1, J2 – náklady 11,5 mil. Kč bez DPH Výše uvedené stavební objekty v předpokládané hodnotě cca 25 mil. Kč bez DPH by tedy nebyly v rámci stavby TVOD realizovány ani uhrazeny. Inflační doložky v rámci jednotlivých návrhů smluv. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje právo použít jednací řízení bez uveřejnění dle § 66 ZZVZ, tj. za předpokladu, že takto zadaná (dodatečná) veřejná zakázka bude zadána dodavateli vybranému pro realizaci této veřejné zakázky. Blíže jsou vyhrazené změny závazku popsány v zadávacích podmínkách a jejích přílohách.