282615-2025 - Ergebnis
Tschechien – Informationstechnologiedienste – Servisní služby pro zajištění 24H provozu operačního střediska ZZS PAK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní služby pro zajištění 24H provozu operačního střediska ZZS PAK
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou servisní služby pro zajištění 24 - hodinového (tzn. nepřetržitého) provozu informačních technologií operačního střediska pro Zdravotnickou záchrannou službu Pardubického kraje
Interne KennungZZSP/178/2025/EKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
LosLOT-0001