282616-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Organisation von Sportveranstaltungen – Realizacja zadań związanych z promocją kultury fizycznej, sportu i rekreacji oraz wspieraniem aktywności fizycznej mieszkańców poprzez współpracę z Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie przy organizacji i przeprowadzeniu wydarzenia sportowego o randze międzynarodowej – „Mistrzostwa Świata IIHF w Hokeju na Lodzie Dywizji I, gr. A 2026”
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja zadań związanych z promocją kultury fizycznej, sportu i rekreacji oraz wspieraniem aktywności fizycznej mieszkańców poprzez współpracę z Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie przy organizacji i przeprowadzeniu wydarzenia sportowego o randze międzynarodowej – „Mistrzostwa Świata IIHF w Hokeju na Lodzie Dywizji I, gr. A 2026”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań związanych z promocją kultury fizycznej, sportu i rekreacji oraz wspieraniem aktywności fizycznej mieszkańców poprzez współpracę z Polskim Związkiem Hokeja na Lodzie przy organizacji i przeprowadzeniu wydarzenia sportowego o randze międzynarodowej podczas imprezy: „Mistrzostwa Świata IIHF w Hokeju na Lodzie Dywizji I, gr. A 2026” 2. Szczegółowe wymagania dotyczące świadczenia usługi zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne KennungWZP.C.271.1.27.2026.JD
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92622000 Organisation von Sportveranstaltungen
5. Los
LosLOT-0001