282626-2025 - Wettbewerb
Belgien – Betreuungsleistungen in Kinderkrippen – Aanstelling organisator voor het aanbod buitenschoolse kinderopvang
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanstelling organisator voor het aanbod buitenschoolse kinderopvang
BeschreibungAanstelling organisator voor het aanbod buitenschoolse kinderopvang
Interne Kennung20242556
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
LosLOT-0001
Titel20242556 - 1
Interne Kennung1